Diriks, Edvard(1855-1930)
Vinter ved fjorden
Olje på lerret
100x180
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 200
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
100x180
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering