Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Vinter ved fjorden

Olje på lerret
100x180
Signert nede t.h.: Diriks.

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 200

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000