25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
Oppstilling med blomster i mugge og kirsebær på stettfat

Olje på lerret
44x51
Signert nede t.v.: A. Kavli

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo Jan. 1941, kat.nr. ?

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 900–7 400 EUR 4 200–6 300

Tilslag NOK 40 000