Fjell, Kai(1907-1989)
Brudens drøm
Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Påtegnet med tittel på lapp fra Kunstnernes Hus på baksiden av platen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1990, kat.nr. 78.
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 200–18 300EUR 10 500–15 700
Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000