Innlevering pågår
Munch-Auksjonen 2018

Auksjon onsdag 12. desember 2018 kl 18:00

i våre lokaler

Munch, Edvard (1863-1944)
Kvinne i måneskinn. Stemmen

Tresnitt trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 320-328x163-168 mm Motivet: 251x93 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1898
Woll 129 a).
Trykket av Lassally antagelig etter 1906.

PROVENIENS:

Walther Halvorsen.

Kommer for salg onsdag 12. desember 2018 kl 18:00