Hansteen, Nils(1855-1912)
Fiskere i havn 1889
Olje på lerret
35x50
Signert og datert nede t.h.: Nils Hansteen 1889
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000 med forbehold
Olje på lerret
35x50
Vurdering
NOK 30 000