Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Nord-Norge

Olje på lerret
25x40
Signert nede t.h.: A Normann

Vurdering

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 48 000