Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Nord-Norge
Olje på lerret
25x40
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på lerret
25x40
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering