Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Bodom, Erik(1829-1879)
Havneparti 1869

Olje på lerret
37x52
Signert og datert nede t.v.: E Bodom 69
Signert i seilet: EB

Vurdering

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 35 000