Bodom, Erik(1829-1879)
Havneparti 1869
Olje på lerret
37x52
Signert og datert nede t.v.: E Bodom 69
Signert i seilet: EB
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
37x52
Signert i seilet: EB
Vurdering