Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Strikkende jente ved fjellvann

Olje på lerret
67x99
Signert nede t.v.: Hans - Dahl.

Påtegnet på baksiden: Hans Dahl Balestrand Sogn

Vurdering
NOK 150 000

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 100 000 med forbehold