Dahl, Hans(1849-1937)
Strikkende jente ved fjellvann
Olje på lerret
67x99
Signert nede t.v.: Hans - Dahl.
Påtegnet på baksiden: Hans Dahl Balestrand Sogn
Vurdering
NOK 150 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000 med forbehold