Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Fra Akerselva 1890
Olje på lerret
49x64
Signert og datert nede t.v.: G Stenersen 90
Proveniens: Har inngått i malerisamling til skipsreder Bergesen i huset Bergsland, Stavanger.
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000