Sinding, Otto(1842-1909)
Fisketorv
Olje på lerret
38x50
Signert nede t. v.: Otto Sinding
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Bergens fisketorv". Er ikke Bergens klassiske fisketorv!
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000