Ancher, Michael(1849-1927)
Los
Olje på lerret, oppklebet på plate
42x34
Signert nede t. h.: MA
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
42x34
Signert nede t. h.: MA
Vurdering