Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Ancher, Michael(1849-1927)
Los

Olje på lerret, oppklebet på plate
42x34
Signert nede t. h.: MA

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00