Askevold, Anders(1834-1900)
Fjellandskap med gård og to kyr
Olje på lerret
40x58
Signert nede t.h.: A Askevold.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
40x58
Vurdering