Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap
Olje på lerret
50x70
Signert nede t.h.: A Normann.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000
Olje på lerret
50x70
Signert nede t.h.: A Normann.
Vurdering