Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Munthe, Ludvig(1841-1896)
Kvinner og mann på landevei ved landsby

Olje på lerret
67x100
Signert nede t.v.: L Munthe.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 64 000