Normann, Adelsteen(1848-1918)
Tettsted i Sognefjorden med sognejakter
Olje på lerret
38x58
Signert nede t.v.: A Normann Dsf
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
38x58
Vurdering