Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster 1919
Olje på lerret
76x64
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli. 19.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 72 000
Olje på lerret
76x64
Vurdering