Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster 1919

Olje på lerret
76x64
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli. 19.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 72 000