Thaulow, Frits(1847-1906)
Seilbåt ved kysten
Olje på plate
24x32
Signert nede t.h.: FT
Antagelig malt av Thaulow fra Kristianiafjorden våren 1906. Antagelig Nachlass signert av Alexandra Thaulow.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 54 000