Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Sandvikselven
Olje på lerret
70x100
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Henie-Onstad Kunstsenter 1998.
Vurdering
NOK 25 000–35 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
70x100
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 25 000–35 000