Barlag, Philip(1840-1913)
Bunadkledd kvinne i skogslandskap
Olje på lerret
42x63
Signert nede t.h.: Barlag.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
42x63
Signert nede t.h.: Barlag.
Vurdering