Ulving, Even(1863-1952)
Robåt i vinteropplag
Olje på lerret
45x59
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
45x59
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering
NOK 20 000–25 000