Tannæs, Marie(1854-1939)
Interiør fra Våge 1903
Olje på lerret
55x70
Signert og datert nede t.h.: Marie Tannæs. 1903.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000