Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fransk landsbygate 1905

Olje på plate
32x40
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 1905

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: "Til min søde Kis". Antagelig Thaulows yngste sønn Christian, kalt Kis, født 1893. Proveniens: Familien Gad.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000