Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Mann i renessansedrakt sett bakfra

Olje på plate
41x31
Usignert

Påtegnet nede t.h.: Carlsruhe. Antagelig malt ca. 1874. Proveniens: Familien Gad.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000