Gundersen, Helene(1858-1934)
Gammelt interiør
Olje på lerret
75x95
Signert nede t.v.: Helene Gundersen
Antagelig interiør fra Norsk Folkemuseum på Bygdøy eller fra Maihaugen.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000