Gundersen, Helene(1858-1934)
Interiør sommer
Olje på lerret
51x61
Signert nede t.h.: Helene Gundersen
Antagelig interiør fra kunstnerens leilighet på Majorstuen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 32 000