Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fiskeboder Svolvær i Lofoten 1893

Olje på lerret
92x148
Signert og datert nede t.v.: Grimelund. 1893.

Påtegnet med tittel, stedsbestemt og datert på baksiden, på blindrammen: Fiskeboder (Svolvær) Lofoten ... 1893, samt "Logihuse for Fiskere".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000