Bøe, Frants(1820-1891)
Roser og liljekonvall 1889
Olje på plate
20x26
Signert og datert nede t.h.: F Bøe 1889.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på plate
20x26
Vurdering