Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Epler 1866

Olje på lerret
40x48
Signert og datert nede t.h.: F. Bøe 1866.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Frants Diderik Bøe Ebler. tilhører Godseier Formann Bergen, samt påtegnet: (Formann beger Solvorn). I bildet ligger eplene oppi og ved siden av et stettfat i sølv og glass, som har eiernavn: HH Formann, gravert på foten.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000 med forbehold