Krohg, Christian(1852-1925)
Sittende kvinne
Olje på plate
92x52
Usignert
Påtegnet på baksiden av platen: Bevidnes malt af Chr. Krohg Oda Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000 med forbehold
Olje på plate
92x52
Usignert
Vurdering