Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Vi ror i land 1887

Olje på lerret
42x53
Signert og datert nede t.h.: J Bennetter. 1887.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Kulturuken i Sola 1982. kat.nr.21.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000