Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Balke, Peder (1804-1887)
Seilskuter

Olje på plate
8x10
Usignert

UTSTILT:

Kunstnernes Hus 1954, kat.nr. 59.

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 20 000