Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Graaveir, Skaane 1916

Olje på lerret
65x73
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1916.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av lerretet.

? Nr. 17.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 230 000