Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Graaveir, Skaane 1916
Olje på lerret
65x73
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1916.
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av lerretet.
? Nr. 17.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 230 000