Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tiller, Lars(1924-1994)
Profiler 1980

Olje på plate
40x60
Signert og datert nede tv.: Lars Tiller -80

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 13 000