Tiller, Lars(1924-1994)
Profiler 1980
Olje på plate
40x60
Signert og datert nede tv.: Lars Tiller -80
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på plate
40x60
Vurdering