Sydfransk landskap med hus
Olje på lerret
82x100
Signert nede t.h.: Weidemann.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 200 000
Olje på lerret
82x100
Signert nede t.h.: Weidemann.
Vurdering
NOK 120 000–150 000