Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Guttehode, studie

Olje på lerret
41x34
Signert nede t.v.: Math Dietrichson

Stiftelsen Modums Blaafarveværk, "Mathilde Dietrichson Love Stories", mai-september 2020, kat.nr. 2.

Vurdering

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000

LITTERATUR: Blaafarveværket, utstillingskatalog "Mathilde Dietrichson Love Stories", 2020, kat.nr. 2, avbildet s. 14.