Karsten, Ludvig(1876-1926)
Oppstilling med kopper, kanne og vase 1923
Olje på lerret
50x66
Signert og datert oppe t.v.: Karsten 23
Kunstforeningen København 1967, kat. nr. 23. (?)
Vurdering
NOK 500 000–700 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 570 000