Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Ung pike 1948
Rian, Johs. (1891-1981)
Ung pike 1948

Olje på lerret, oppklebet på plate
24x31
Signert og datert nede t.v.: J Rian 48

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000