Rian, Johs.(1891-1981)
Ung pike 1948
Olje på lerret, oppklebet på plate
24x31
Signert og datert nede t.v.: J Rian 48
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
24x31
Vurdering
NOK 25 000–30 000