Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Lennart i skogen 1915
Olje på plate
37x31
Signert og datert, samt påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Märtha Rostad fra Thv. E. 1915.
Kunstnerforbundet, Oslo 1958, kat.nr. 20.
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000