Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Komposisjon 1969
Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1969

Olje på lerret
100x85
Signert og datert nede t.v.: J Rian 69

Har antagelig tilhørt Rians hustru: Veslemøy. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Tilhører Veslemøy.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000