Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Kvinneakt med grønt klede
Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinneakt med grønt klede

Olje på lerret
56x45
Signert nede t.v.: J Rian.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 108 000