Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Kvinneakt

Olje på plate
38x27
Signert nede t.v.: Diriks

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 12 500