Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Gratulasjon

Olje på lerret
117x73
Signert oppe t.h.: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet med annen tittel: Jubileum.

Vurdering
NOK 180 000–200 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 140 000