Ekeland, Arne(1908-1994)
Gratulasjon
Olje på lerret
117x73
Signert oppe t.h.: Arne Ekeland
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet med annen tittel: Jubileum.
Vurdering
NOK 180 000–200 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000