Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Familie

Olje på lerret
55x62
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Påtegnet på baksiden av lerretet: Til Kjell hilsen Arne.

Vurdering
NOK 50 000–60 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 42 000