Ekeland, Arne(1908-1994)
Arbeidsfolk
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Ekeland.
Signert på baksiden av rammen: Arne Ekeland.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Ekeland.
Vurdering