Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Gul komposisjon 1972
Rian, Johs. (1891-1981)
Gul komposisjon 1972

Olje på plate
35x40
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1972

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 25 000