Widerberg, Frans(1934-2017)
Svever kvinne
Olje på lerret
70x55
Signert nede t.h.: Frans W
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 40 000–50 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
70x55
Signert nede t.h.: Frans W
Vurdering
NOK 40 000–50 000