Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1965

Olje på lerret
120x95
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen -65.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 55 000–65 000

Tilslag NOK 84 000