Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1964

Olje på lerret
80x67
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. Gundersen -64.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 35 000