Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1964

Olje på lerret
80x67
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. Gundersen -64.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000