Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Vinterlandskap

Olje på plate
28x38
Signert nede t.h.: EE.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 9 500