Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Andersen, Snorre(1914-1979)
Hus og hest

Olje på lerret
81x100
Signert nede t.h.: Snorre Andersen

Påtegnet med tittel, signert og datert 1951 på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000